منو ها

سفارش لوح فشرده مراسم و عکس شخصی 1396/12/01

به منظور ثبت خاطره بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، ستاد برگزاری اقدام به تهیه دی وی دی مراسم، شامل 2 لوح فشرده فیلم و عکس های منتخب مراسم می نماید و بعد از مراسم در اختیار علاقمندان قرار می دهد. به همین منظور افراد علاقمند می توانند در هنگام ثبت نام، گزینه مخصوص به سفارش دی وی دی مراسم را تکمیل نمایند.

به منظور ثبت خاطره بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، ستاد برگزاری اقدام به تهیه دی وی دی مراسم، شامل 2 لوح فشرده فیلم و عکس های منتخب مراسم می نماید و بعد از مراسم در اختیار علاقمندان قرار می دهد. به همین منظور افراد علاقمند می توانند در هنگام ثبت نام، گزینه مخصوص به سفارش دی وی دی مراسم را تکمیل نمایند. هزینه سفارش دی وی دی مراسم مبلغ 8000 تومان می باشد.
همچنین ستاد برگزاری مراسم در نظر دارد برای علاقمندان به گرفتن عکس یادگاری با لباس فارغ التحصیلی، عکاس حرفه ای به همراه تجهیزات مناسب را در روز مراسم هماهنگ نماید. هزینه هر عکس یادگاری (بدون چاپ و به صورت فایل) مبلغ 18 هزار تومان می باشد.
علاقه مندان می توانند در هنگام ثبت نام، نسبت به سفارش عکس اقدام نمایند و جهت گرفتن عکس بعد از اتمام مراسم سالن با همراه داشتن رسید سفارش عکس به تالار شماره چهار مراجعه نمایند.
رسید سفارش عکس و لوح فشرده مراسم همراه با قبض لباس و سایر موارد ثبت نامی از روز شنبه 15-02-1397 الی چهارشنبه 19-02-1397 و از ساعت (8:30-12:15) و (13:15-15:45) و در محل دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا، توزیع می گردد.
دقت فرمایید بنابرتجربیات سال های گذشته در خصوص تحویل عکس به فارغ التحصیلان محترم، ستاد برگزاری مراسم برای سال جاری برنامه ریزی نموده است که عکس را به صورت چاپ شده تحویل ندهد و ترتیبی اتخاذ نماید که فایل آماده به چاپ عکس، از طریق همین سامانه در اختیار افراد قرار گیرد. به همین منظور، افراد می توانند از یک ماه بعد از مراسم، برای دانلود فایل عکس های سفارش داده به همین سامانه مراجعه نمایند.
زمان تحویل دی وی دی مراسم از سه هفته بعد از مراسم فقط به مدت یک ماه
و در ساعات اداری (به غیر از ایام تعطیل و پنج شنبه ها) در محل دبیرخانه مراسم می باشد که در صورت تغییر محل تحویل، از طریق همین سامانه و کانال تلگرامی مراسم اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.
فارغ التحصیلان عزیز می توانند با دریافت فایل عکس و مراجعه به یکی از شعب اداره پست، نسبت به درخواست تمبر شخصی اقدام نمایند. این تمبرها دارای ارزش کلکسیونری و مکاتباتی بوده و می توانند در مراسلات مورد استفاده قرار گیرند. شایان ذکر است که به هر نفر تعداد 16 زوج تمبر در یک برگ تحویل داده می شود که در یک قطعه از آن عکس فرد قرار می گیرد و در قطعه دوم یکی از طرح های شرکت پست )مانند کوه دماوند، تخت جمشید و...( درج می شود. باید دقت داشت که این دو قطعه با همدیگر دارای ارزش مکاتباتی می باشند.