منو ها

اطلاعات کلی مراسم دانش آموختگان سال تحصیلی 96-1395 1396/12/01

مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که کلیه مراحل فارغ التحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده و مدارک خود را در به صورت کامل و در بازه زمانی 1-12-1395 تا 1-12-1396 به اداره دانش آموختگان تحویل داده باشند.

• مراسم فارغ التحصیلی در روز پنج شنبه 20 اردیبهشت و در محل سالن تربیت بدنی داخل دانشگاه (استاد جباری) برگزار می گردد.
• آغاز رسمی برنامه ها از ساعت 8:30 صبح و با حضور تمامی فارغ التحصیلان در برنامه گردهمایی دانشکده ای (محوطه جلوی دانشکده ها) می باشد. همچنین شروع برنامه داخل سالن نیز از ساعت 10:30 می باشد. به منظور اطلاعات بیشتر، برنامه زمانی مراسم را در قسمت اخبار مطالعه نمایید.
• آخرین مهلت قطعی کردن ثبت نام مراسم، پایان روز جمعه پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه 1397 می باشد. باتوجه به تجربه سال‏های گذشته احتمال تمدید این زمان بسیار کم می باشد.
هزینه ثبت نام در مراسم طبق 3 سال گذشته برای هر فرد مبلغ 20 هزار تومان و برای هر نفر همراه مبلغ 15 هزار تومان می باشد.
برنامه پذیرایی مراسم از همراهان، اساتید و فارغ التحصیلان گرامی، فقط در یک نوبت و همزمان با برنامه گردهمایی دانشکده ای (ساعت 8:30 الی 9:30 صبح) و در غرفه های تعبیه شده در سطح دانشگاه انجام می پذیرد.
• ثبت نام مراسم تنها از طریق همین سایت و قطعی کردن آن تنها به وسیله پرداخت اینترنتی میسر می باشد.
• مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که کلیه مراحل فارغ التحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده و مدارک خود را در به صورت کامل و در بازه زمانی 1-12-1395 تا 1-12-1396 به اداره دانش آموختگان تحویل داده باشند.  شایان ذکر است طبق روال برای دانش آموختگان پردیس، مراسم جداگانه ای برگزار می گردد.
• در صورت عدم تحویل به موقع مدارک و تمایل به حضور در مراسم، مشخصات و شماره دانشجویی خود را از طریق ایمیل یا تلگرام دبیر مراسم ارسال نمایید. درخواست شما در اولین فرصت بررسی و پاسخ مربوطه اعلام خواهد شد.
تعداد فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام در سال جاری 2166 نفر می باشد. از این میان تعداد 129 نفر در مقطع دکترا، 1135 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 902 نفر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند.
بالاترین معدل در بین فارغ التحصیلان دانشگاه در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی به ترتیب 19:76 در دانشکده مهندسی هوافضا، 20 در دانشکده مهندسی کامپیوتر و 19:77 برای دانشکده مهندسی کامپیوتر می باشد.
بیشترین تعداد فارغ التحصیل مربوط به دانشکده مهندسی برق با تعداد 326 نفر و کمترین میزان مربوط به پژوهشکده علوم و فناوری نانو با تعداد 7 نفر می باشد.
• به منظور اطلاع رسانی مراسم علاوه بر تبلیغات محیطی دانشگاه از ارسال پیامک و تماس تلفنی به کلیه فارغ التحصیلانی که شماره تماس در پرونده آموزشی خود داشتند (بالای 95 درصد) استفاده خواهد شد.
• لطفا برای اطلاع با دبیرخانه مراسم حتی الامکان از ایمیل و تلگرام دبیر مراسم استفاده نمایید تا پاسخگویی سریعتر صورت پذیرد.
• پیشاپیش حضور تمامی عزیزان را در مراسم امسال خیرمقدم عرض نموده و بابت تمامی کاستی های احتمالی، صمیمانه پوزش می طلبیم.