منو ها

اطلاعات کلی مراسم دانش آموختگان سال تحصیلی 95-1394

1395/12/10

مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که کلیه مراحل فارغ التحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده و مدارک خود را در به صورت کامل و در بازه زمانی 1-12-1394 تا 1-12-1395 به اداره دانش آموختگان تحویل داده باشند.

• مراسم فارغ التحصیلی در روز جمعه 15 اردیبهشت و در محل سالن تربیت بدنی داخل دانشگاه (استاد جباری) برگزار می گردد.
• آغاز رسمی برنامه ها از ساعت 8:30 صبح و با حضور تمامی فارغ التحصیلان در برنامه گردهمایی دانشکده ای (محوطه جلوی دانشکده ها) می باشد. همچنین شروع برنامه داخل سالن نیز از ساعت 10:30 می باشد. به منظور اطلاعات بیشتر، برنامه زمانی مراسم را در قسمت اخبار مطالعه نمایید.
• آخرین مهلت قطعی کردن ثبت نام مراسم، پایان روز جمعه اول اردیبهشت ماه 1396 می باشد. باتوجه به تجربه سال‏های گذشته احتمال تمدید این زمان بسیار کم می باشد.
هزینه ثبت نام در مراسم برای هر فرد مبلغ 20 هزار تومان و برای هر نفر همراه مبلغ 15 هزار تومان می باشد.
برنامه پذیرایی مراسم از همراهان، اساتید و فارغ التحصیلان گرامی، فقط در یک نوبت و همزمان با برنامه گردهمایی دانشکده ای (ساعت 8:30 الی 9:30 صبح) و در غرفه های تعبیه شده در سطح دانشگاه انجام می پذیرد.
• ثبت نام مراسم تنها از طریق همین سایت و قطعی کردن آن تنها به وسیله پرداخت اینترنتی میسر می باشد.
• مراسم امسال مربوط به آن دسته از دانش آموختگانی است که کلیه مراحل فارغ التحصیلی را با موفقیت به اتمام رسانده و مدارک خود را در به صورت کامل و در بازه زمانی 1-12-1394 تا 1-12-1395 به اداره دانش آموختگان تحویل داده باشند. البته شایان ذکر است معمولاً طبق روال برای دانش آموختگان پردیس، مراسم جداگانه ای برگزار می گردد.
• در صورت عدم تحویل به موقع مدارک و تمایل به حضور در مراسم، مشخصات و شماره دانشجویی خود را به ایمیل دبیر مراسم ارسال نمایید.  درخواست شما در اولین فرصت بررسی و پاسخ مربوطه اعلام خواهد شد.
تعداد فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام در سال جاری 2222 نفر می باشد. از این میان تعداد 111 نفر در مقطع دکترا، 1119 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و 992 نفر در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده اند.
بالاترین معدل در بین فارغ التحصیلان دانشگاه در مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی به ترتیب 19:71 در دانشکده مهندسی شیمی و نفت، 19:83 در دانشکده مهندسی کامپیوتر و 19:26 برای دانشکده علوم ریاضی می باشد.
بیشترین تعداد فارغ التحصیل مربوط به دانشکده مهندسی برق با تعداد 306 نفر و کمترین میزان مربوط به پژوهشکده علوم و فناوری نانو با تعداد 3 نفر می باشد.
• به منظور اطلاع رسانی مراسم علاوه بر تبلیغات محیطی دانشگاه از ارسال پیامک و تماس تلفنی به کلیه فارغ التحصیلانی که شماره تماس در پرونده آموزشی خود داشتند (بالای 95 درصد) استفاده خواهد شد.
• لطفا برای اطلاع با دبیرخانه مراسم حتی الامکان از ایمیل و تلگرام دبیر مراسم استفاده نمایید تا پاسخگویی سریعتر صورت پذیرد.
• پیشاپیش حضور تمامی عزیزان را در مراسم امسال خیرمقدم عرض نموده و بابت تمامی کاستی های احتمالی، صمیمانه پوزش می طلبیم.