منو ها

اطلاعات لازم در خصوص همراهان 1396/12/01

با توجه به کمبود ظرفیت سالن، هر فارغ التحصیل می تواند حداکثر دو نفر همراه داشته باشد.

با توجه به کمبود ظرفیت سالن، هر فارغ التحصیل می تواند حداکثر دو نفر همراه داشته باشد که بایستی در هنگام ثبت نام، تعداد را مشخص نماید. دقت فرمایید اصلاح موارد ثبت نامی بعد از پرداخت وجه امکان پذیر نمی باشد.
هزینه ثبت نامی بابت هر نفر همراه مبلغ 15 هزار تومان می باشد.
به هر یك از فارغ التحصیلان به میزان تعداد همراه ذكر شده، رسیدهای مخصوص میهمان تحویل داده می شود. دقت فرمایید جهت ورود همراهان به دانشگاه و سالن مراسم، ارائه این رسیدها الزامی است و صدور المثنی آن امكان پذیر نمی باشد. به همین منظور خواهشمند است در حفظ و نگهداری رسیدها دقت لازم را مبذول فرمایید.
 باتوجه به کنترل رسیدهای میهمان در درب ورودی سالن، خواهشمند است به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، از به همراه آوردن افراد بیش از تعداد مشخص شده در هنگام ثبت نام خودداری فرمایید.
زمان توزیع رسیدهای میهمان به همراه قبض لباس و سایر موارد ثبت نامی از روز شنبه 15-02-1397 الی چهارشنبه 19-02-1397 و از ساعت (8:30-12:15) و (13:15-15:45) و در محل دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا می باشد.
 دقت فرمایید تحویل موارد مذکور در روز پنجشنبه (روز مراسم) به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
به دلیل حجم بالای مراجعات در روزهای پایانی بازه زمانی مذکور، از فارغ التحصیلان عزیز درخواست می گردد زمان دریافت رسیدهای میهمان و لباس را به روزهای پایانی موکول نکنند.
به منظور حفظ حقوق فارغ التحصیلان محترم، ارایه موارد ثبت نامی به خود شخص با ارایه کارت شناسایی معتبر و به سایر افراد فقط با ارایه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه فرد ثبت نام شده امکان پذیر خواهد بود.
برنامه پذیرایی مراسم از همراهان، اساتید و فارغ التحصیلان گرامی، فقط در یک نوبت و همزمان با برنامه گردهمایی دانشکده ای (ساعت 8:30 الی 9:30 صبح) و در غرفه های تعبیه شده در سطح دانشگاه انجام می پذیرد.
زمان ورود همراهان محترم به سالن مراسم ساعت 9:30 الی 9:45 دقیقه می باشد و برنامه سالن راس ساعت 10:30 آغاز خواهد شد. از همراهان محترم تقاضا می گردد راس ساعت 9:30 برای ورود به سالن در محوطه جلوی هال تالارها حاضر باشند.
دقت فرمایید ورود اساتید و فارغ التحصیلان به سالن از ساعت 9:50 و از همان درب ورودی همراهان صورت می‏پذیرد، در نتیجه امکان ورود میهمانان بعد از ساعت 9:45 وجود نخواهد داشت.
تلاش می گردد در صورت تکمیل شدن ظرفیت همراهان در سالن اصلی مراسم، تالارهای جانبی قابل استفاده این عزیزان باشد.