منو ها

ضیافت ناهار 1396/12/01

دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در نظر دارد با توجه به هماهنگی های انجام داده، ضیافت ناهار (بعد ار مراسم سالن) را به همراه اساتید و خانواده ها برگزار نماید. عزیزانی که تمایل به استفاده از این سرویس را دارند بایستی در هنگام ثبت نام، گزینه مربوطه را انتخاب نمایند.

دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم فارغ التحصیلی در نظر دارد با توجه به هماهنگی های انجام داده با برند معتبر تهیه غذای فارسی، ضیافت ناهار (بعد ار مراسم سالن) را به همراه اساتید و خانواده ها برگزار نماید. عزیزانی که تمایل به استفاده از این سرویس را دارند بایستی در هنگام ثبت نام، گزینه مربوطه را انتخاب نمایند.
با توجه به تجربیات سالهای گذشته جهت رفاه بیشتر و ارایه خدمات بهتر به میهمانان عزیز، تنها سلف دانشجویان پسر (طبقه همکف ساختمان رستوران) به منظور سرویس دهی در نظر گرفته شده است. به همین منظور و با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی می باشد که سریع تر ثبت نام نمایند. رستوران از ساعت 12:30 به مدت یک ساعت و نیم، آماده پذیرایی از میهمانان محترم می باشد. در روز مراسم كادر اجرایی به منظور راهنمایی و هدایت عزیزان در مكان ساختمان سلف حضور خواهند داشت.
دو نوع غذا برای ناهار در نظر گرفته شده است که نوع اول چلوجوجه کباب به همراه ماست و نوشابه به قیمت 27000 تومان و نوع دوم باقالی پلو با گوشت بره به همراه ماست و نوشابه و با قیمت 42000 تومان می باشد.
پس از ثبت نام و رزرو سرویس مورد نظر، جهت دریافت فیش های مخصوص ناهار به همراه فیش لباس از روز شنبه 15-02-1397 الی چهارشنبه 19-02-1397 و از ساعت (8:30-12:15) و (13:15-15:45) به محل دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا، مراجعه فرمایید. به دلیل حجم بالای کار اجرایی، تحویل در خارج از این بازه به هیچ وجه امکان پذیر نیست.
دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم به منظور رعایت حقوق فارغ التحصیلان، از تحویل موارد ثبت نامی به افراد غیر از شخص فارغ التحصیل معذور است. در همین راستا همراه داشتن کارت شناسایی معتبر جهت دریافت موارد ثبت نامی، الزامی بوده و در صورت عدم امکان مراجعه حضوری در بازه زمانی مجاز، بایستی فرد مراجعه کننده اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه فرد ثبت نام شده را به همراه داشته باشد.