منو ها

گردهمایی دانشکده ای 1396/12/01

یکی از برنامه های بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، گردهمایی فارغ التحصیلان هر دانشکده به همراه اساتید در محوطه جلوی دانشکده می باشد.

یکی از برنامه های بیادماندنی مراسم فارغ التحصیلی، گردهمایی فارغ التحصیلان هر دانشکده به همراه اساتید در محوطه جلوی دانشکده می باشد.
این برنامه یکی از برنامه های اصلی مراسم محسوب می گردد و به همین منظور کلیه فارغ التحصیلان بایستی راس ساعت 8:30 صبح (قبل از شروع مراسم سالن) در مقابل دانشکده خود حضور داشته باشند. مسلماً دیدار دوستان و اساتید در یک فضای کاملاً صمیمی و ثبت عکس های یادگاری، فرصتی است که دیگر به سادگی نمی توان آن را تجربه کرد.
مدت زمان پیش بینی شده برای این گردهمایی در حدود یک ساعت می باشد که پس از آن و طبق برنامه زمانی ورود دانشکده ها به سالن، فارغ التحصیلان به ترتیب مقطع فارغ التحصیلی و به همراه اساتید دانشکده به سمت هال تالارها حرکت می نمایند.
از فارغ التحصیلان درخواست می گردد به احترام والدین که زودتر وارد سالن شده اند و منتظر ورود آنها به سالن هستند، برنامه زمانی را کاملاً رعایت نمایند و در زمان مشخص شده در جلوی هال تالارها آماده ورود به سالن باشند.
جهت اطلاع از نحوه و زمان بندی ورود دانشکده ها به سالن، خبر مربوط به برنامه زمانی مراسم را مطالعه فرمایید.
دقت فرمایید که پذیرایی مراسم فقط از ساعت 8:30 الی 9:30 صبح و در محل های تعبیه شده در سطح دانشگاه انجام می پذیرد. دانش آموختگان و اساتید گرامی به اتفاق همراهان محترم می توانند همزمان با برنامه گردهمایی دانشکده ای از پذیرایی استفاده کنند.