منو ها

لباس فارغ التحصیلی 1396/12/01

لباس های ویژه فارغ التحصیلان در سه طرح مختلف برای مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی توسط دانشگاه تهیه شده است. حضور در مراسم برای تمامی افراد، تنها و تنها با لباس فارغ التحصیلی امکان پذیر می باشد

لباس های ویژه فارغ التحصیلان در سه طرح مختلف برای مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی توسط دانشگاه تهیه شده است. حضور در مراسم برای تمامی افراد، تنها و تنها با لباس فارغ التحصیلی امکان پذیر می باشد. به همین منظور دانش آموختگان عزیز می توانند پس از قطعی کردن ثبت نام در مراسم فارغ التحصیلی (پرداخت اینترنتی هزینه) و دریافت کد ثبت نامی جهت دریافت قبض لباس به همراه سایر موارد ثبت نامی روز شنبه 15-02-1397 الی چهارشنبه 19-02-1397 و از ساعت (8:30-12:15) و (13:15-15:45) به محل دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم واقع در طبقه دوم ساختمان ابن سینا مراجعه فرمایند.
به دلیل حجم بالای کار اجرایی، تحویل موارد ثبت نامی به دانش آموختگان گرامی در خارج از این بازه امکان پذیر نیست.
دانش آموختگان محترم پس از دریافت فیش لباس، جهت دریافت لباس فقط در بازه زمانی مذکور می توانند به محل دفتر انبار معاونت آموزشی واقع در طبقه سوم ساختمان ابن سینا مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است مبلغ 25 هزار تومان به صورت امانی در موقع ثبت نام برای لباس دریافت می گردد که با تحویل به موقع لباس، عودت می گردد.
فارغ التحصیلان عزیز بایستی از روز شنبه 22-02-1397 الی چهارشنبه 02-03-1397 (غیر از ایام تعطیل و پنج شنبه) و در ساعت اداری (از ساعت 9-12:15 و 13:45 الی 15:30) نسبت به عودت لباس به همان محل انبار معاونت آموزشی در طبقه سوم ساختمان ابن سینا، اقدام و مبلغ امانی خود را دریافت نمایند.
تذکر مهم: ستاد برگزاری مراسم از دریافت لباس در خارج از بازه زمانی مذکور معذور بوده و مبلغ امانی قابل برگشت نخواهد بود.
به منظور سهولت بیشتر، عودت لباس بعد از اتمام مراسم از ساعت 12:30 الی 15:00 در محل هال تالارها نیز امکان پذیر است.
دبیرخانه ستاد برگزاری مراسم به منظور رعایت حقوق فارغ التحصیلان، از تحویل موارد ثبت نامی به افراد غیر از شخص فارغ التحصیل معذور است. در همین راستا همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی بوده و در صورت عدم امکان مراجعه حضوری در بازه زمانی مجاز، بایستی فرد مراجعه کننده اصل کارت ملی و یا شناسنامه فرد ثبت نام شده را به همراه داشته باشد.
به منظور آراستگی بیشتر، تمامی لباس ها به سرویس خشک شویی ارسال شده اند. خواهشمند است در حفظ و نگهداری لباس ها دقت نموده و در سریع ترین موقع نسبت به بازگرداندن لباس اقدام نمایید.